Menu

+90 216 - 462 48 62 info@auer-strahltechnik.com.tr

ENJEKTÖRLÜ KUMLAMA MAKİNELERİ

Avantajımız

Manuel kumlamada en iyi sonuçlar için enjektörlü kumlama makineleri.

Kullanımında kendisini 1000’lerce kez kanıtlamış enjektör tesisinde bilinçli olarak sağlam ve yerden tasarruf sağlayan bir konstrüksiyonu dikkate aldık. Kolay işleyen ve eğrilmez işleyen ön cephe amortisörlü kapı, sağlam bir çalışma ızgarası ile donatılmış olan kumlama bölmesine tam bir erişim sunar. Katlanır çerçevedeki hızlı değiştirilebilir koruyucu cama sahip büyük bir gözetleme penceresi, işlenecek materyaller üzerine en iyi bakışı sağlar. Filtre kartuşlu özel toz emiş ünitemiz ve ışıltısız aydınlatılan bir kumlama bölmesi, sürekli kumlama tatbikinde dahi açık bir görüşü garanti ederler. Tesisin bakımı, hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

ÖRNEK ÜRÜNLER

Farklı ürün teklifleri veya şahsi sorularınız için lütfen bize telefonla veya iletişim formumuz vasıtasıyla ulaşın:

ST 1200 SB

Alternatif

Ray köprüsü, kabinin ağır materyaller ile yüklenmesine imkan verir. Parçaların hızlı temizlenmesi için ilave hava tabancası.

ST 1000 J

Pratik

Ön cephe amortisörlü kapıya alternatif olarak ST 1000 modelini bir yan kapı modeli ile sunuyoruz. Bu versiyon, ilave olarak bir ray köprüsü ile donatılır.

ST 1000 DPS

Çok İşlevsel

PERFORMANS ve ERGONOMİK bir arada Armatisörlü Yükleme Kapısı sayesinde Forklift/Vinç ile Yükleme İmkanı. Manuel + Döner Sepet/Tabla ile Zaman ve Hız ayarlı Otomatik Kullanım.

ST 1000 PS

Klasik

Kolay ön cephe amortisörlü kapı ve etkin toz emme için kartuş filtresi ile günlük kumlama uygulama için en fazla tercih edilen çözüm.